Vtipy ze života

Nejlepší vtipy ze života, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali. Znáte nějaký další vtip ze života, který zde nemáme? Podělte se o něj s ostatními. Stačí nám jej zaslat a my vtip následně zveřejníme.

Zazvoní zvonek u dveří. Paní otevře a

Zazvoní zvonek u dveří. Paní otevře a najde za nimi opraváře s celou svou výbavou.
„Madam,“ hlásí opravář, „jsem ladič pian.“
Paní se brání: „Ale já jsem přece žádného ladiče neobjednávala.“
Ladič odpoví: „Ne, vy ne. Ale vaši sousedi ano.“

Zavolají vlka do porodnice, že se mu

Zavolají vlka do porodnice, že se mu narodil syn.Vlk je štěstím bez sebe. „Ty očicka, to je celej tatínek, ta pusinka, to sem taky celej já. No a ty ouška....ty uši! ...sakra.Jen počkej zajíci!“

Zastaví řidič na dálničním

Zastaví řidič na dálničním odpočívadle a jde na záchod. První kabinka je obsazena, tak jde do druhé, posadí se atd. Z vedlejší kukaně se ozve: „Ahoj“. Řidič není zvyklý bavit se na záchodě a tak úplně tiše odpoví „Nazdar“.
„Co tam děláš?“ Řidič dost v rozpacích odpovi:
„No, co bych tak asi dělal...“ a odvedle se ozve:
„Víš co, já ti zavolám za chvíli, nějakej blbec tady vedle mi odpovídá.“

Zabloudí chlap v lese, už se tam

Zabloudí chlap v lese, už se tam potácí tři dny, je hladový, promrzlý, vyčerpaný. Najednou, kde se vzala, tu se vzala, chaloupka. Chlap nakoukne do okénka a vidí rodinku, otce, matku a dceru u stolu. Jak je hladový, tak zaťuká na dveře. Nic. Je opravdu moc vyčerpaný, takže zkusí kliku. Vejde dál a ptá se, zda by nemohl dostat něco k jídlu. Nic. Tak zkusí ochutnat. Rodinka mlčí, ani se nehne. Tak sní všechny tři talíře polívky. Rodinka i nadále nic. Tak sní i vepřo knedlo zelo, co tam mají. Oni nic. Tak si lehne na gauč. Jak je tak příjemně najezen, všimne si dcery. Říká si hm, není špatná. A protože se nebrání, tak si ji na chvíli „půjčí“.
Rodinka stále jako zařezaná. Po chvíli se podívá na matku - no, trochu starší ročník, ale pořád to jde. Tak si na chvíli půjčí i matku. Rodinka naprosto neuvěřitelně stále vůbec nic nepodniká, ani se nehne. Za chvíli se podívá na otce. Teď už přemýšlí o hodně dýl, ale nakonec vstane, že si půjčí i jeho. Načež otec prohlásí:
„Tak to ne, buzeranta dělat nebudu!“
A matka na to:
„Prohráls, jdeš vysypat koš!“