Víte proč jedí blondýnky v pátek

Víte proč jedí blondýnky v pátek fazole?
Aby mohly mít v neděli perličkovou koupel.

Náhodné vtipy

Na odlétací ploše letiště stojí

Na odlétací ploše letiště stojí letadlo a cestující se dívají na piloty, které vede slepecký pes, mají černé brýle a slepecké hole.
„To je asi nějaká sranda,“ šeptají si mezi sebou.
Ale najednou letadlo začne startovat motory. Cestující vyplašeně koukají a začnou se potichu modlit. Pak se letadlo rozjede, to už se cestující modlí nahlas. Letadlo zvyšuje rychlost a cestující už hořekují a bědují, a najednou se blíží konec dráhy. Lidé začnou ječet, ale letadlo se bezpečně odlepí od dráhy a nerušeně letí.
Po chvíli pilot prohodí ke kapitánovi: „Děsím se dne, kdy ty lidi na konci dráhy nezařvou.“

Nová učitelka zeměpisu měla první

Nová učitelka zeměpisu měla první hodinu ve třídě, před kterou se třásli i zkušení profesoři. Po zvonění se ostatní pedagogové shromáždili ve sborovně a tipovali, kolik minut vydrží. Ale třída zůstala zavřená až do zvonění a potom začali na přestávku vycházet podezřele klidní a zamyšlení žáci, někteří dokonce mířili rovnou do knihovny.
Ostatní učitelé začali ze zeměpisářky tahat, jak toho dosáhla, až jim to nakonec prozradila: „Nejprve jsem je ohromila a potom zaúkolovala.“
„A to jak?“ vyzvídají profesoři.
„Když jsem vešla do třídy, pozdravila jsem je: Ahoj kreténi! A oni zůstali stát s otevřenými hubami. Tak jsem se jich zeptala: Víte, co je prezervativ? Ano. A umí ho někdo natáhnout na glóbus? Jenže nikdo nevěděl, co je to glóbus, tak to začali zjišťovat.“