U kostela, chlapík žebrákovi: „Dal

U kostela, chlapík žebrákovi: „Dal jsem vám sto korun, aspoň poděkovat by jste mohl.“
Žebrák: „A co, zázraky by jste chtěl? Vždyť jsem hluchoněmý!“

Náhodné vtipy

Lord řve na druhého lorda: "Vy jste

Lord řve na druhého lorda: „Vy jste mi spal s mojí ženou!“

Lord vytáhne diář a klidně odvětí: „Ano, to je pravda“
Nepříčetný lord znovu zařve: „A prý to bylo u mne v ložnici?“

Druhy lord znovu koukne do diáře a řiká: „Ano, to je taky pravda.“
Prvni lord je již úplně nepříčetný a řve: „A co mi k tomu ještě řeknete?“
Druhý lord vytahne potřetí diář a řiká: „Špatně přiráží.“

Sudetští Němci se radují z

Sudetští Němci se radují z navráceného majetku, který je jim posílám po Labi do Německa. Jedná se o chaty, domky, vybavení jako skříně a postele nebo i lodě.

Pepíček a první domácí úkol:Pepíček

Pepíček a první domácí úkol:Pepíček příde domů a ptá se maminky pomůžeš my udělat DÚ?MAMINKA:nemám čas Pepíček si to zapíše.táta se kouká na fotbal a Pepíček se ho ptá na to samí co maminky a tatínek zařve ser to tam,ser to tam...příde za starším bráchou a ptá se zase na to samí brácha telefonuje a povídá já tě k němu svezu beiby Pepíček si to zapíše...de za mladším bráchou a ten hraje Batmana a zařve Batman, Batman Pepíček si to opět zapíše...de za sestrou a ta tančí taneček a zpívá si u toho opička s růžovou prdelkou..... Pepíček si to zapíšeDruhý den ve škole:paní učitelka se ptá Pepíčkařekni nám svůj domácí úkol!
Pepíček?nemám čas.učitelka:pepíčku dostaneš poznámku!!pepíček:ser to tam,ser to tam!učitelka:pepíčku pudeš k panu ředitelovi!pepíček:já tě k němu svezu beiby. U ředitele:ředite l: pepíčku kdo si myslíš že si? pepíček : batman, batman! ředitel a kdo si myslíš že sem já? Pepíček opička s růžovou prdelkou! _ KONEC