Proč jsou bezdomovci zdatní běžci?

Proč jsou bezdomovci zdatní běžci?
Aby byli u popelnic dřív než popelářské auto.

Náhodné vtipy

Jean, stala se mi dnes taková divná

Jean, stala se mi dnes taková divná věc. Lady Sarah si zlomila nohu a tak ji to bolelo, že jsem ji zastřelil, aby se netrápila.
Není to moc zvrhlé?
Myslím, že ne, sire. Zvrhlejší by bylo, kdyby jste ji nejdříve zastřelil a pak jí lámal nohu.

"Představte si, byli jsme se koupat u

„Představte si, byli jsme se koupat u moře a píchli jsme na pláži kolo,“ stěžuje si navrátilec z dovolené spolupracovníkům.
„Neříkej. A co jste dělali?“ zajímají se kolegové.
„Dal jsem tam místo něj záchranný kruh.“

Jedou si tak jedou na dovolené po

Jedou si tak jedou na dovolené po moři čech, francouz a ital. Mají pěkné počasí, když najednou přijde bouřka a oni ztroskotají na neznámém ostrově. Při prozkoumávání ostrova narazí na lidožrouty a ti je zajmou. Rozdělí každého zvlášť do dřevěné chaty a dají každému dvě křišťálové koule, že prý když jim s nima ukážou něco, co ještě neviděli, nechají je jít, jinak je sežerou. Druhý den přijdou do chaty k italovi a ten nechá koule zmizet a zase se objevit. To už viděli, proto ho sežerou. Jdou k francouzovi a ten nechá koule létat po celé chatě. Sežerou ho. Čecha si nechá náčelník jako pochoutku posledního a jde do chaty sám. Po chvíli však vyjde a kroutí hlavou „toš to sem eště neviděl. Budem ho muset nechat jít. Ten blbec jednu ztratil a druhou rozbil“.