„Jediné, co jsem před výbuchem

„Jediné, co jsem před výbuchem zaregistroval bylo, že pachatelé mluvili plynně,“ vypovídá bezdomovec, který byl svědkem výbuchu u plynového uzávěru.

Náhodné vtipy

Jde policajt po ulici a najednou vidí

Jde policajt po ulici a najednou vidí, jak z blízkého mrakodrapu skočí chlápek, v pohodě dopadne na nohy a zmizí ve vchodu do baráku. Po pár sekundách skočí druhý atd. Za chvíli to už policajt nevydrží, zastaví jednoho z těch dvou chlapů a ptá se ho: „Prosím vás, jak je to možný, že skáčete z takové výšky a nic se vám nestane?“ Muž odpoví: „Vždyť to vůbec nic není, stačí prostě skočit!“ Policajt: „Tomu nevěřím!“ Muž: „No tak si to pojďte zkusit!“ Vylezou tedy na mrakodrap, druhý chlápek už tam stojí. Muž povídá: „No tak skočte.“ Policajt: „No dobře, ale a nejdříve skočí tamhleten občan.“ Stojící chlápek se tedy rozeběhne, skočí, dopadne perfektně do dřepu a mává směrem nahoru. Policajt: „To je divný, skočte taky vy!“ Chlap skočí, opět skvělý dopad a přidává se k mávání. Policajt: „To jsou věci...“, rozeběhne se, skočí, dopadne a rozmlátí se na kai. Chlapci přijdou blíž a jeden povídá zamyšleně druhému: „Tedy na to, že jsme andělé, to jsme tedy pěkný kurvy...“

Čína přepadla Rusko. V devět ráno

Čína přepadla Rusko. V devět ráno rovnou zaútočilo milion vojáků, ale zastřelili je. V deset zaútočil další milion vojáků, ale postříleli je ještě rychleji. Generál jde za nejvyšším představitelem Číny a stěžuje si, že takové útoky nejsou dobrá taktika.
„Že ne? Jen počkejte do pěti hodin a uvidíte, že Rusové už nebudou mít čím střílet.“