"Alkohol za volant nepatří," poučuje

„Alkohol za volant nepatří,“ poučuje štamgasty děda Benák.

„Proto jezdím do hospody na motorce!“

Náhodné vtipy

Do banky vtrhne muž s kuklou a

Do banky vtrhne muž s kuklou a samopalem: „Ruce vzhůru!“
„Ale pane, to jste se spletl, toto je banka na sperma.“ říká úřednice.
„Tak vypijte tu skleničku před váma!“ řve chlap.
Žena v hrůze vypije obsah skleničky se zmíněnou tekutinou, muž si sundá kuklu a říká: „Tak vidíš, Marie, a doma tvrdíš že to nemůžeš spolknout!“

Kamarádovi, který za námi stojí, ať

Kamarádovi, který za námi stojí, ať se děje, co se děje, říkáme „kamarád do deště“. Tomu, na něhož se můžeme spolehnout jen, když se zrovna hřejeme na výsluní, „kamarád do slunečna“.

Byl jednou jeden mejdan. Slavilo se

Byl jednou jeden mejdan. Slavilo se až do rána. Když byli všichni oslavenci řádně pod parou, napadlo jednoho z nich, že by si mohli zalyžovat. Tak vytáhl lyže a začal v paneláku jezdit po schodech.
Byla neděle ráno a jedna babička šla z kostela. Protože na schodech se blbě házejí obloučky a babička rozvášněnému lyžaři nechtěla nebo nestihla uhnout, stalo se něco, co se nemělo stát. Babička zůstala ležet pod schody v nepříliš dobrém stavu. Oslavenci jí pochopitelně zavolali sanitku, a pokračovali dál s pitím.
Když už konečně dopili a potom taky vystřízlivěli, pokusili se zjistit, kam nešťastnou babičku odvezli. Šli se zeptat do nejbližší nemocnice: „Prosím vás, nepřivezli vám sem ráno tu a tu paní?“
„Jo tu? Tak tu odvezli rovnou do blázince, říkala, že ji někdo v paneláku srazil na lyžích.“