Fantomas dlouho dělal problémy

Fantomas dlouho dělal problémy policii a tak se na něj rozhodnou poslat amerického agenta. Ten Fantomase najde a když ho chce poslat na onen svět, Fantomas ho poprosí, jestli by mu nemohl splnit poslední přání. Agent mu vyhoví a Fantomas řekne svůj oblíbený vtip. Druhý den v novinách: Fantomas na svobodě, agent USA se usmál k smrti. A tak na něj pošlou německého agenta. Situace se opakuje a tak jsou německé deníky druhý den plny nadpisů Fantomas volný, německý agent se usmál k smrti. Když už neví, co s ním, pošlou na něj ruského agenta. Druhý den se objeví v ruských večernících zpráva: Fantomas mrtev. O měsíc později se objeví další zpráva: Ruský agent se usmál k smrti.

Náhodné vtipy

Jdou tři doktoři na úřad práce a

Jdou tři doktoři na úřad práce a shánějí nějaké volné místo. Uřadnice jim říká, že pro ně místa má, ale že to nemá s doktořinou nic společného. Jedná se o rozebírání aut. Rozebrání jednoho auta 500 Kč.
Doktoři to vzali a večer si jdou pro mzdu.
Zubař dostal 0 Kč.
Chirurg dostal 0 Kč.
Gynekolog dostal 1500 Kč.
Zbylí dva doktoři se ptají jak je to možné, a dostanou následující odpověď :
Rozebrání auta 500 Kč, složení auta 500 Kč a 500 Kč za to, že to dělal výfukem.

Elegantní limuzína stojí před

Elegantní limuzína stojí před přepychovou kavárnou. Za volantem limuzíny livrejovaný šofér. Přistoupí k němu skromný pán a podává mu dopis: „Mohl byste, prosím, předat tento dopis vašemu panu šéfovi? Já bych velmi nerad šel do kavárny.“
„No prosím.“
Šofér odejde do kavárny, odevzdá dopis, šéf čte: „Podaří-li se to, bude dobře, když ne, bude zle. Váš Pantaleone.“
„Jděte se zeptat, prosím vás, co to má znamenat,“ říká šéf šoférovi.
Za chvilku se šofér vrací: „Pane šéf, podařilo se. Ukradl nám auto!“

U jedné skotské venkovské farmy

U jedné skotské venkovské farmy zastavili v neděli čtyři motoristé a prosili farmářku o sklenici mléka. Farmářka každému nalila. Pochutnali si a chtěli mléko zaplatit.
„Ach ne, v neděli nemohu prodat mléko, bylo by to proti mému náboženskému přesvědčení,“ pravila farmářka. „Ale až půjdete ven, mohli byste dát mým dětem čtyři šilinky...“